Prestiżowa inwestycja mieszkaniowa przy polu golfowym

Domy deweloperskie oferowane w ramach projektu Sierra Park znajdują się na terenie pola golfowego Sierra Golf Club, jednego z najpiękniejszych w Polsce i w Europie, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z badań rynkowych prowadzonych na całym świecie wynika, że nieruchomości położone w sąsiedztwie pól golfowych systematycznie zyskują na wartości.

Ochrona i bezpieczeństwo

Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Dodatkowo, dzięki mobilnej, czteropoziomowej ochronie mieszkańcy mogą cieszyć się luksusowym życiem bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Całodobowy monitoring
 

Otoczenie

Nie ma w okolicach Wejherowa piękniejszej lokalizacji – tak zanurzonej w zieleni pól i lasów, a zarazem położonej tak blisko centrum miasta.

Własna aranżacja

Koncepcja architektoniczna Sierra Park zakłada wyraźny podział mieszkania na strefę ogólną dzienną (parter) i prywatną sypialnianą (piętro). Mieszkania na sprzedaż nie mają ścian nośnych (konstrukcyjnych) tak więc wszystkie pomieszczenia mogą być zaaranżowane według życzenia przyszłych mieszkańców.

Rekreacja na terenie osiedla

Oogromne tereny zielone sprzyjają aktywności sportowej. Nasze alejki są idealne do jazdy na rowerze, rolkach, hulajnogach oraz innych sprzętach sportowych. To świetne miejsce aby po pracy spędzać czas z dziećmi na świeżym powietrzu, korzystając z przestrzeni i zieleni.

Plac zabaw

Na terenie inwestycji dostępny jest plac zabaw przygotowany z myślą o najmłodszych. To niesamowite miejsce rodzinnej rekreacji.

Udogodnienia dla rowerzystów

Uchwyty na rowery oraz asfaltowe alejki. Aby jeździło się gładko.

Tereny zielone

Inwestycja zanurzona wśród zieleni pól i lasów.

Wybierz ofertę dla siebie:

Domy szeregowe z garażami w Wejherowie

ceny już od 3 700 zł brutto

Sprawdź ofertę

Bungalowy w Wejherowie

ceny już od 699 000 zł

Sprawdź ofertę

Biuro sprzedaży

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji: Al. Golfistów 1, Pętkowice 84-200 Wejherowo

Wszelkie prawa zastrzeżone dla: Sierra Golf Park

 

Projekt i wykonanie: LemonMind.com